Rectus MFSP12/100KS poliamid 12 spiráltömlő gyorscsatlakozóval, kék, 12x10x1 mm, 10 m hosszú
Rectus 26-os szériájú gyorscsatlakozóval és dugóval szerelve.
Egységár (darab):
Cikkszám:
MFSP12/100KS
Márka:
Rectus
A termék az alábbi kategóriákban található:
Szerelt spiráltömlők
Leírás
  • Poliamid 12 anyagból készül.
  • Lehetővé teszi a légnemű és folyékonyan áramló közegek gyors és hatékony átáramlását.
  • A PA12 minőségi mutatói hosszú élettartamot garantálnak.
  • Nem csavarodik össze, ezért helytakarékos.
  • Kis súlya miatt könnyen kézben tartható.
  • Megfelel a DIN 73378 szabványnak.
Műszaki jellemzők:
Külső átmérő: 12 mm
Belső átmérő: 10 mm
Falvastagság: 1 mm
Hőmérsékleti tartomány: -40 °C-tól +70 °C-ig
Max. üzemi nyomás 23 °C-on: 15 bar
Repesztési nyomás 23 °C-on: 45 bar